Безвізовий режим для України підписали у Стразбурзі

Рішення про безвізовий режим України з ЄС підписали голова Європейського парламенту Антоніо Таяні та представник Мальти, яка головує в Раді ЄС. Церемонія підписання відбулася 17 травня у французькому Стразбурзі.

Незабаром рішення про безвізовий режим має бути опубліковане в “Офіційному журналі” ЄС 22 травня, а через 20 днів після публікації воно набуде чинності, а це приблизно 11 червня.

Президент України Петро Порошенко був присутній під час урочистої церемонія підписання законодавчого акту щодо безвізового режиму для громадян України з країнами Європейського союзу.

У рамках візиту до Стразбурга Порошенко також проведе зустрічі з Президентом Європейського Парламенту Антоніо Таяні та лідерами ключових парламентських фракцій.

За умов безвізового режиму українці зможуть перебувати на території Шенгенської зони до 90 днів протягом кожних 180 днів. Для цього потрібно оформити біометричний паспорт. Також під час подорожі потрібно мати при собі документи, які підтверджують мету поїздки, місце проживання, достатню суму грошей та медичне страхування.

Ті, хто мають закордонний паспорт старого зразка, також зможуть подорожувати в Європу, однак лише з візою.

Нагадаємо, безвіз для України 26 квітня підтримав Комітет постійних представників країн-членів Європейського Союзу (Coreper), а раніше, 6 квітня рішення ухвалив Європарламент. 11 травня остаточно, без обговорення безвізовий режим ухвалила Рада Європейського союзу.

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.