Основне про візи

Віза – це позначка у паспорті, що засвідчує право на перетин кордону тієї чи іншої країни.

Основні типи віз (базуються на меті поїздки):
А (аеропортна) – дає право перебувати в межах транзитної території аеропорту (без права виходу за її межі).
В (транзитна) – дає право транзитного проїзду по території країни (до 5 днів).
С (шенген) – дає право перебувати в країні яка видала візу протягом визначеного терміну, а також з такою візою можна здійснювати поїздки по всій території шенгенської зони.
D (національна) – довгострокова віза, що дає право офіційно працювати на території країни що її видала.; право транзитного проїзду по території шенген-зони; право перебувати у країнах шенген зони до 3 міс. на пів року.

Для отримання короткосторокової або довгосторокової візи необхідно записатись на подачу документів в Пункт Прийому Візових Анкет (ППВА). Закордонний паспорт має бути дійсним ще 3 місяці по закінченню строку візи та містити 2 чисті сторінки для віз. Якщо Ваш паспорт не відповідає цим вимогам, перед подачею документів варто виготовити новий.

Подача документів до ППВА – особиста (для біометрики даних). Виключення – неособисте подання можливе за умови, що документи подаються батьками за неповнолітніх дітей до 12 років (необхідно надати оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки).

Подати документи позачергово можуть громадяни, які подорожують у зв’язку з надзвичайною ситуацією (напр., похорон, невідкладне медичне лікування). Для цього необхідно звернутись безпосередньо в Польське Консульство, та попередньо зареєструватись на сайті www.e-konsulat.gov.pl

Термін розгляду візових заяв: від 6 робочих –  до 30 календарних днів. Заявники самостійно забирають паспорт у ППВА або замовляють кур`єрську доставку, при подачі документів.

УВАГА! Віза не гарантує в’їзд на територію Польщі. Остаточне рішення про перетин кордону щоразово приймає Прикордонна Служба.

Завжди допоможемо Вам з оформленням візи! 

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.