В Єврокомісії та Раді ЄС стверджують, що український безвіз запрацює влітку – ЗМІ

Можливо, вже в липні українці їздитимуть до ЄС без віз.

Безвізовий режим між Європейським союзом та Україною може повноцінно запрацювати влітку 2017 року.

Про це йдеться у статті “Європейської правди” з посиланням на джерела в Єврокомісії та Раді ЄС.

“Співрозмовники в Єврокомісії та Раді ЄС стверджують, що український безвіз буде схвалений наприкінці весни, а запрацює – влітку. Найчастіше звучить припущення, що вже в липні українці їздитимуть до ЄС без віз. Можливо, навіть з 1 липня”, – йдеться у статті.

Орієнтовно до кінця лютого триватиме процедура ухвалення “механізу призупинення” безвізового режиму, необхідного для розблокування українського безвізу.

У березні має розпочатися тріалог щодо України, у квітні – переклад та розгляд документа в Європарламенті, в травні має відбутися схвалення Радою ЄС.

“Якщо відхилень від графіку не буде, червень стане датою початку роботи безвізового режиму України з ЄС” – йдеться у статті.

Нагадаємо, 2 лютого Європейський парламент проголосував за введення безвізового режиму з Грузією. За візову лібералізацію для Грузії проголосували 553 депутати, 66 “проти”, 28 – утрималися.

раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що остаточне рішення щодо безвізу між Україною та ЄС стане відоме навесні. Для цього Європарламент має проголосувати щодо механізму реагування на міграційні ризики.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/v-yevrokomisiyi-ta-radi-yes-stverdzhuyut-scho-ukrayinskiy-bezviz-zapracyuye-vlitku-zmi-874165.html

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.