Експерт: для Європи безвіз з Україною може стати шоком

На переконання Катерини Зарембо, аналітика Інституту світової політики, Європа, скасувавши для українських громадян візи, ризикує зіткнутися з «позитивним шоком».

Це може відбутися тоді, коли значна частина страхів, котрі розповсюджуються у багатьох європейських країнах, не матимуть реального підтвердження, наголосила експерт у своїй статті для ZN.UA.

Аналітик зауважила, що з боку європейських депутатів є чітке розуміння великого значення скасування необхідності оформляти візи для українських громадян, вони навіть називають це символом того, що Україна належить до великої європейської сім’ї. Крім того, наголошує Зарембо, це ще й жест підтримки Брюсселем офіційного Києва на шляху проведення реформ та у проведенні російської агресії.
В той же час, додала Катерина Зарембо, у Європейському союзі, вочевидь, ніхто не планує закривати очі на вірогідне припинення реформування в Україні. Так, навіть від прихильників скасування віз під час дебатів у Європейському парламенті звучала критика через внесені Верховною Радою суперечливі зміни до законодавства про онлайн-декларації.

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.