Зміни щодо працевлаштування іноземців у Польщі не прийнято

За інформацією, вказаною на сайті Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, зміни стосовно працевлаштування іноземців на території Польщі, які мали вступити у силу з 1 січня 2017 не прийняті.

З офіційних джерел відомо, що такі нововведення досі не реалізовані через складну систему запланованих етапів щодо реалізації змін. На сайті,зокрема повідомляють що у зв’язку з поточною роботою над проектом внесення змін до закону про сприяння зайнятості та інститути ринку праці і внесення змін до деяких інших законів, а також в контексті набуття чинності нових рішень щодо надання роботи іноземцям (в тому числі й українцям) – заплановані зміни в правилах щодо сезонних робіт вступлять в силу не раніше 1 квітня 2017 року. 

Наразі приймаються чергові рішення та обговорюються основні механізми регулювання процесу надання роботи та оформлення необхідної супроводжуючої документації для отримання можливості іноземцям працювати на території Польщі. Оскільки поправки до закону ще не прийняті, на сьогодні діє та ж система отримання роботи – через оформлення роботодавцем “Oświadczenie o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi” (дозволу на роботу для працевлаштування іноземця).

вмвмвмвмв

 

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.