З Рівного до Польщі – за 40 хвилин

З Рівного до Любліна за 40 хвилин і вартістю квитка не більше 50 євро

Рівненський аеропорт розглядає можливість відкриття регулярних рейсів до Любліна. Український туроператор «TPG» у тісній співпраці з українською авіакомпанією «Bravo Airways» планує відкриття регулярного пасажирського авіарейсу за маршрутом Люблін-Рівне, пише Інформаційний портал м. Дубно, посилаючись на Рівненську обласну раду.

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Микола Драганчук вважає, що у цьому році для рівненського аеропорту складається добра кон’юнктура, адже ним цікавляться українські та польські перевізники.

– Минулого тижня делегація нашого аеропорту із фахівцем з міжнародного співробітництва Ігорем Сєрих провели низку ділових зустрічей у Польщі. Відбулися результативні переговори з керівництвом Люблінського та двох Варшавських аеропортів – імені Фредеріка Шопена та Модлін. Було також досягнуто порозуміння з місцевою владою Любліна щодо відкриття рейсів. Поки що йдеться про два рейси на тиждень – у четвер та неділю до Любліна. Вартість квитка становитиме 20 – 50 євро. Тривалість перельоту – 40 хвилин, – розповів Ігор Насинюк.

Також ведуться переговори щодо організації чартера для учасників щорічного Конгресу ініціатив Східної Європи, які 29 вересня вирушать до Любліна тестовим рейсом. За словами представника польського аеропорту, перельоти можуть розпочатися до кінця цього року.

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.