Комітет Європарламенту проголосував за безвізовий режим для українців

Комітет Європейського парламенту з громадянських свобод і внутрішніх справ (LIBE) проголосував за внесення України до списку країн, з якими Євросоюз вводить безвізовий режим.

Відповідне рішення було ухвалено на засіданні комітету в понеділок увечері.

Члени комітету відхилили всі поправки, внесені до доповіді євродепутата з Болгарії Марії Габріель (Європейська народна партія) з українського питання.

Своєю чергою президент Петро Порошенко привітав рішення комітету Європарламенту з громадянських свобод і внутрішніх справ, який проголосував за внесення України до списку країн, з якими Євросоюз вводить безвізовий режим.

«Кращого подарунка на день народження не може бути – комітет Європарламенту з громадянських свобод підтримав надання українцям безвізового режиму. Це важливий крок до остаточного рішення, на яке ми очікуємо найближчим часом», – сказав він.

Нагадаємо, що 29 вересня Комітет Європарламенту у закордонних справах розгляне питання надання безвізового режиму з Україною, після чого це питання потрапить на розгляд Європарламенту.

Крім того, 11 жовтня питання надання Україні безвізового режимумають розглянути на засіданні Ради з питань юстиції та внутрішніх справ Євросоюзу.

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.