Ми пропонуємо два абсолютно легальні варіанти виїзду в Польщу

1 – Національна робоча віза: надається на півроку (180 днів перебування) на підставі запрошення роботодавця (у даному випадку – нашого польського партнера). Термін виготовлення – до 2 місяців.
2 – Воєводська робоча віза: надається на рік (365 днів перебування) на підставі запрошення від воєводи (реєстрація відбувається регіонально у воєводському управлінні у справах іноземців), за місцем проживання поляка, який Вас запрошує. Термін виготовлення – до 2 місяців.

Наша команда повністю бере на себе оформлення повного пакету документів, куди входять:
– супровід клієнта щодо процесу отримання візи
– швидка реєстрація в Пункті Прийому Візових Анкет (Візовий центр)
– правильне оформлення візової анкети (що у 90% випадків є запорукою позитивного прийняття рішення консульством по вашій кандидатурі)
– страховий поліс, що охоплює весь період перебування за кордоном
– робоче запрошення для візи від нашого польського партнера

Завжди допоможемо Вам з оформленням візи! 

2 Comments

 1. Анонім said:

  Добрий вечір ! Є відкрита річна віза від воєводи, але запрошення загублено. Мені потрібно виробляти нове запрошення від воєводи чи достатньо просте піврічне ? При зміні роботодавця потрібне нове запрошення від воєводи чи достатньо просте піврічне від нового роботодавця ?

  Серпень 22, 2016
  Reply
  • bothosh.com said:

   Доброго дня!
   При перетині кордону, прикордонна служба перевірятиме Ваші документи, їмнеобхідно буде показати документ який підтверджує ціль поїздки: якщо у Вас віза відкрита на рік перебування, запрошення має бути аналогічним.
   Якби ж у Ваша віза була відкрита на 180/365, тоді підійшло б “освядчення”.
   При зміні місця роботи, роботодавець зобов’язаний виробити Вам новий документ, та укласти нову угоду співпраці (“умова о праце” або ж “умова злецення”).

   Вересень 26, 2016
   Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.