Перший виїзд за кордон: що треба знати?

Якщо Ви отримали шенген-візу, і плануєте чим-швидше виїхати за кордон, то варто пам’ятати декілька деталей:
1 – Правило 1го в’їзду
2 – Правило основної держави

  1. Правило 1го в’їзду: при в’їзді на територію шенген-зони, варто зауважити, що 1ю країною куди Ви потрапите має бути та, яка видала візу.
    Увага! У випадку, коли країна яка видала візу не межує з Україною, то інші через які пролягатиме шлях до основної країни, будуть “транзитні” (проміжні), тому в них не варто затримуватись.
  2. Правило головної країни: держава яка видала візу “бажає” бачити Вас на своїй території більше часу, аніж в інших (в сумі за кількістю часу)
    Наприклад: якщо у Вас Польська віза ШЕНГЕН – відповідно Ви поїхали до Польщі, пробули там 10 діб; потім – поїхали у Німеччину, де пробули 2 доби; а тоді – поїхали в Італію також на 2 доби.
    Результат: 10 діб (Польща) > 4 доби (Німеччина+Італія) = отож в головній країні (яка видала візу) Ви пробули найдовше

У разі недотримання таких правил, при отриманні наступної візи, може виникнути така проблема, як “нецільове використання візи”, та її наслідки:
1 – суворіший контроль до поданих Вами документів (детальна перевірка)
2 – отримання візи на короткий термін
3 – відмова у виданні візи

P.S.: Контроль перетину кордону Шенгенської зони діє як “держава” з прикордонним контролем на зовнішньому кордоні — при в’їзді та виїзді із зони, але без прикордонного контролю на внутрішніх рубежах держав, що входять у цю зону (тобто, перетнувши кордон, до прикладу Польщі,а тоді їдучи далі по країнах Шенген зони ніхто не знатиме скільки часу Ви там пробули, звичайно якщо Вас чи Вашу машину не “запишуть” у правопорушники).

Завжди допоможемо Вам з оформленням візи! 

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.