Польща відновила малий прикордонний рух з Україною

Сьогодні, 3 серпня, малий прикордонний рух між Польщею та Україною – відновлено. Про це раніше заявив віце-міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Ярослав Зєлінський. – повідомляє tvoemisto.tv

Від 4 липня Республіка Польща призупинила малий прикордонний рух із Україною в частині, що стосується в’їзду та перебування на території Польщі мешканців прикордонних районів, у яких є дозволи, видані відповідними органами.

Як повідомив віце-міністр внутрішніх справ та адміністрації Польщі Ярослав Зєлінський, від середи, 3 серпня, малий прикордонний рух відновлять, – інформує Польське радіо.

Нагадаємо, раніше польська сторона анонсувала, що відновлять малий прикордонний рух 2 серпня. Проте, як розповів прес-секретар Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України Володимир Шеремет, українська сторона до останнього не знала дату відновлення малого прикордонного руху та не могла вплинути на рішення Польщі.

УВАГА! Шановні подорожуючі, застерігаємо – сьогодні-завтра на кордоні можуть бути черги, отож аби не запізнюватись згідно графіку – плануйте виїхати у подорож на декілька годин раніше.

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.