Посол ЄС запевнив, що Україна незабаром отримає безвіз

Україна виконала всі зобов’язання та умови для вільного доступу до зони Шенгену.

У представництві ЄС в Україні сподіваються, що безвізовий режим для українців настане впродовж наступних кількох місяців, однак точну дату у відомстві поки назвати не можуть. Про це заявив посол ЄС Юґ Мінґареллі, повідомляє “Радіо свобода”.

“Український народ на це заслуговує, адже Україна виконала всі зобов’язання, всі умови, що їх висунув ЄС”, – сказав він.

За словами представника ЄС, рішення щодо лібералізації візового режиму для Грузії, яке було ухвалене 12 січня, є доказом того, що Європейський Союз “рухається у правильному напрямку у питанні спрощення візового режиму для Грузії й України”.

За словами посла, ситуація немає жодного політичного підґрунтя, адже всі погоджується з тим, що Україна виконала всі умови для запровадження безвізового режиму з Шенгенською зоною.

Нагадаємо, раніше Європейський Союз погодив механізм припинення безвізового режиму, від якого залежав майбутній доступ України і Грузії до єврозони. Залишилось дочекатися його формального узгодження.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/posol-yes-zayaviv-scho-ukrayinci-zaslugovuyut-na-bezviz-i-tomu-otrimayut-yogo-862744.html

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.