Травневі свята в Польщі 2018: офіційні вихідні

травневі свята в Польщі

Наближається останній місяць весни. Погода тішить теплом та ясним сонечком, а календар рясніє червоними днями – у травні в Польщі буде одразу декілька вихідних днів, а якщо вийде взяти ще й додаткові відгули на роботі, то можна організувати собі довгий вікенд а то й цілі канікули. Цей травень дозволить відпочивати навіть до 9 днів поспіль!

Вихідні та свята в Польщі у травні 2018

травневі вихідні в Польщі

У травні цього року випаде чудова нагода вдосталь відпочити чи навіть здійснити невелику подорож – вже у перший тиждень в Польщі буде аж два офіційних вихідних. Почнеться травень з офіційного державного свята у Польщі – Дня Праці (1 травня), яке традиційно є вихідним днем. Цьогоріч 1 травня випадає на вівторок.

Якщо є змога взяти додатковий вихідний 30 квітня, у понеділок, то довгий вікенд триватиме цілих чотири дні – з суботи до вівторка.

Після Дня Праці власне працювати довго не доведеться, адже вже 3 травня на людей в Польщі чекає ще один офіційний вихідний, приурочений державному святу – Дню Конституції Польщі.

3 травня випадає на четвер, тож якщо є змога взяти додатковий вихідний ще й у п’ятницю 4 травня, то можна зробити для себе довгий вихідний – з 3 до 6 травня (з четверга до понеділка).

Ну якщо вам пощастить і вийде взяти на роботі три додаткових вихідних у понеділок (30 квітня), у середу (2 травня) та в п’ятницю (4 травня), то можна буде відпочивати аж 9 днів!

Така міні-відпустка неабияк потішить українських заробітчан в Польщі, які матимуть змогу на цілий тиждень приїхати додому та провести час з рідними та друзями. Або ж ви можете поїхати у нетривалу подорож та відвідати ті місця, про які давно мріяли.  Рекомендуємо вам, однак, слідкувати за ситуацією на кордоні за допомогою встановлених камер он-лайн, оскільки перед вихідними та після них можуть бути черги на кордоні.

Якщо ви плануєте на вихідні залишатися в Польщі, то можете скласти собі цілу культурну програму та відвідати найцікавіші місця. До прикладу, ви можете відвідати  театр чи музей, або ж сходити з друзями на каву.

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.