Українці зможуть їздити в Туреччину за внутрішніми паспортами

“Zaxid.net” :
Україна і Туреччина домовилися про взаємне відвідування країн за внутрішніми паспортами. Про це на спільній прес-конференції з міністром закордонних справ Туреччини Мевлютом Чавушоглу сказав міністр закордонних справ Павло Клімкін, пише «Інтерфакс-Україна».

«Хочу відмітити одну річ, яку ми б з Мевлютом хотіли сьогодні оголосити: у нас є безвізовий режим, але в майбутньому і громадяни України, і громадяни Туреччини можуть відвідувати наші країни вже не використовуючи закордонні паспорти, а за внутрішніми документами», – сказав Клімкін і додав, що відповідна домовленість вже досягнута і зараз доопрацьовують технічні питання.

Глава МЗС висловив надію, що договір буде підписано вже найближчим часом.

Між тим, глава МЗС Туреччини нагадав, що в 2016 році Туреччину відвідали 1,25 млн українців. «Кількість туристів, які відвідали Туреччину в минулому році, зросла на 50%. Ми дуже раді, що могли прийняти в нашій країні 1,25 млн українських громадян», – сказав він і запевнив, що Туреччина зацікавлена в тому, щоб збільшити кількість громадян, які здійснюють взаємні поїздки.

Як повідомлялося раніше, сьогодні президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер запевнив в лібералізації візового режиму ЄС для України до літа цього року.

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.