У Канаді пояснили причину відмови у безвізовому режимі для українців

Раніше повідомлялось, що українці мають шанс їздити до Канади без віз вже у серпні. На з’їзді Ліберальної партії Канади, яка наразі є керівною у країні, пролунала пропозиція надати українцям можливість безвізових короткострокових поїздок. Відповідну пропозицію було внесено відділенням Ліберальної партії у провінції Саскачеван.

Однак сьогодні у канадському посольстві вважають успіхом саму лише пропозицію про скасування віз для українців

У Канаді пояснили, чому не ухвалили безвізовий режим для громадян України. Про це пише “Радіо Свобода“.

“Політичні рішення Канади стосовно віз приймаються на основі окремої оцінки кожної з країн. Департамент з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади продовжує моніторити ситуацію в Україні, однак Україна зараз не відповідає критеріям для скасування віз. Ми продовжуємо розвивати послуги, які допоможуть українцям подорожувати в Канаду з багаторазовими візами”, – заявила речниця Департаменту з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади Ненсі Керон. Поміж тим, у посольстві Канади в Україні вважають, що сам факт появи документів в уряді щодо скасування віз для українців вже є досягненням.

“Поступово накопичується певна кількість ініціатив “знизу”, які говорять про те, що питання безвізового режиму з Україною треба вирішувати”,– заявили в посольстві.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/kanada-poyasnila-chomu-vizhmovila-u-bezizvizovomu-rezhimi-dlya-ukrayinciv-664342.html

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.