У МЗС попередили українців про нововведеня щодо оформлення американських віз

“Zaxid.net” пише:
Для громадян, які планують подавати документи на американську візу, запроваджується обов’язкове особисте інтерв’ю у консульській установі США, якщо термін дії попередньої американської візи закінчився понад рік тому. Про це повідомили у Департаменті консульської служби МЗС України.

Такі нововведення пов’язані з новим указом президента США «Захист нації від в’їзду іноземних терористів до Сполучених Штатів» від 27 січня, йдеться у заяві.

«Водночас, оформлення американських віз громадянам України протягом року після закінчення терміну дії попередньої візи відбувається без проведення особистого інтерв’ю», – запевнили у відомстві.

Окрім того, у консульській службі зазначили, що оформлення віз для в’їзду до США громадянам України, які вперше подають документи на американську візу, або термін дії попередньої візи закінчився понад рік тому, відбувається за умови особистої присутності в консульстві США та проведення співбесіди з уповноваженим працівником американського консульства.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп 27 січня, підписав указ, згідно з яким дія програми США щодо прийому біженців призупиняється терміном на 120 днів. В ООН відреагували на рішення Трампа, організація закликає президента США й надалі надавати притулок тим, хто його потребує.

Американські правозахисники цей наказ стосовно мігрантів оскаржили у суді.

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.