Хто зустріне українців на пунктах пропуску у перший день безвізу

Вже з неділі, 11 червня, для України набуває чинності безвіз з країнами ЄС. Відтак, на кордонах з Польщею вже готуються до напливу українців.

Про це розповіли у прес-центрі Департаменту консульської служби МЗС.

У зв’язку з такою подією на пунктах пропуску громадян будуть зустрічати представники нашого посольства та Генконсульства України в Любліні. Відзначається, що посадовці будуть контролювати та моніторити ситуацію з 8 ранку до 15:00 за польським часом.

Вони відвідають ключові пункти пропуску, серед яких «Дорогуськ», «Зосін», «Медика», «Гребенне», «Корчова» і міжнародний аеропорт імені Ф.Шопена у Варшаві.

Нагадаємо, Європарламент ухвалив рішення про приєднання України до безвізового режиму ще 6 квітня, а Рада міністрів Євросоюзу, своєю чергою, затвердила безвіз для України 11 травня. У середу, 17 травня, в Європарламенті пройшла церемонія підписання законодавчого акту, який запроваджує безвізовий режим для українців. Передбачено, що безвіз набуде чинності з 11 червня.

Із цієї нагоди журналісти ІА Волинські Новини розпитало лучан, як вони оцінюють перспективи запровадження безвізового режиму для України і чи знають, що потрібно, аби без проблем перетнути кордон при “безвізі”.

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.