Чи можна з польською візою D їхати в “шенген”?

Багато осіб, які їдуть на заробітки до Польщі, запитують про можливість виїхати в іншу країну. Адже усі знають, що шенген-віза це віза категорії “С”, а що ж якщо Ви маєте візу типу “D”?

Відповідь: Так! З польською національною (робочою) візою типу “D” Ви маєте право поїхати в іншу країну шенген зони.

Згідно розпорядження № 265/2010 Європарламенту і Ради ЄС, яке вносить зміни у Виконавчу Конвенцію Шенген та Розпорядження № 562/2006 стосовно руху осіб, котрі мають довгострокові візи:

  • всі візи типу D дають право пересуватися по території Шенген зони протягом трьох місяців у кожному шестимісячному періоді – рівноцінно з дозволами на перебування.
  • Національна віза дає право на в’їзд та безперервне перебування на території РП або кілька послідовних візитів із загальною тривалістю 3 місяці.
  • Термін перебування на підставі національної візи повинен бути в межах зазначених у ст. 31.1, пункті 1 Закону про Іноземців , відповідно до мети перебування вказаної іноземцем.
  • Термін дії національної візи не перевищує 1 рік.

Юридичні документи які засвідчують можливість поїздок з візою категорії “D” по території країн шенген зони:

Завжди допоможемо Вам з оформленням візи! 

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.