Європарламент відклав розгляд безвізу для українців на лютий

Європейський парламент планує затвердити рішення щодо надання Україні безвізового режиму 1 лютого 2017 року. Це вказано у профілі українського проекту.

Раніше датою розгляду питання щодо безвізу визначали 18 січня 2017 року.

У цей четвер, 15 грудня, Європарламент має затвердити механізм призупинення безвізового режиму, який відкриє шлях безвізу для України та Грузії.  Цього ж тижня у ЄС розпочнуть міжінституційний тріалог щодо безвізу Грузії, який Європарламент остаточно має затвердити 18 січня. Дати початку тріалогу щодо України офіційно не оголошували.

Нагадаємо, раніше профільний комітет Європейського парламенту з питань цивільних свобод, юстиції та внутрішніх справ схвалив механізм тимчасового призупинення дії безвізового режиму з третіми країнами.  Саме ухвалення цього питання є умовою для надання безвізового режиму Україні та Грузії. Після ухвалення рішення профільним комітетом воно має бути проголосоване на пленарному засіданні Європарламенту та затверджено Радою Євросоюзу. Засідання ЄП відбудеться 15 грудня у Страсбурзі.

Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/yevroparlament-vidklav-rozglyad-bezvizu-dlya-ukrayinciv-na-lyutiy-845335.html

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.