Список авіакомпаній, які повертають гроші за квиток при відмові у видачі візи

ukrinform.ua повідомляє: “При відмові у візі багато авіакомпаній не стягують штрафи і повертають повну суму, заплачену за квитки. Це з’ясував у своєму дослідженны портал Аvianews.”

Цей список допоможе скласти загальну картину, які правила застосовують авіаперевізники, що працюють на теренах України, за повернення авіаквитків пасажирам, які отримали відмову у візі, навіть якщо такі авіаквитки забороняють повернення.

Інформація складена після аналізу правил авіакомпаній у глобальних системах бронювання, а також спілкування з представниками авіаперевізників.

Aegean Airlines

Компанія повертає повну вартість авіаквитка в разі відмови у візі при зверненні до вильоту.

airBaltic

Правила airBaltic передбачають повне повернення грошей за квиток пасажиру, який отримав відмову у візі. Для цього необхідно надати документальне підтвердження відмови, наприклад, штамп у паспорті про прийом документів, не закритий візою. Звернутися за поверненням необхідно до вильоту літака.

Atlasjet Ukraine

Atlasjet Україна не має спеціальний умов повернення для пасажирів, які отримали відмову у візі. Повернення виконується на загальних підставах, тобто за правилами тарифу, за яким куплений квиток.

Austrian Airlines

Austrian Airlines повертає повну вартість авіаквитків, при відмові у візі. Необхідно надати письмове підтвердження, видане консульством, а також звернутися за поверненням не пізніше ніж за два дні до вильоту.

Белавіа

Белавіа повертає повну вартість авіаквитка при наданні письмового підтвердження з консульства про відмову в візі у разі звернення за поверненням до вильоту.

British Airways

Правила British Airways дозволяють повернути повну вартість авіаквитків, при відмові в візі. Однак за поверненням необхідно звернутися не пізніше ніж за 24 години до вильоту і надати підтвердження з консульства.

Czech Airlines

Czech Airlines направляє запити на повернення від пасажирів, які отримали відмову у візі, на розгляд в центральний офіс у Празі. У таких випадках повернення за безповоротними тарифами відбувається з утриманням збору 30 євро. Пасажир повинен звернутися до вильоту і надати письмове підтвердження з консульства про відмову у видачі візи.

LOT

LOT повертає повну суму за квиток при відмові у візі. Однак необхідно звернутися до вильоту літака і надати необхідні підтвердження з консульства.

Lufthansa

Lufthansa повертає повну вартість за квиток при відмові у візі. Звернутися необхідно до вильоту та надати підтверджуючий документ з консульства про відмову у візі. При зверненні після вильоту термін розгляду заяви на повернення може бути більш тривалим.

Міжнародні авіалінії України

МАУ повертають повну вартість авіаквитків пасажирам, яким відмовили у візі.

Для оформлення повернення необхідно не менш ніж за три дні до вильоту звернутися за місцем придбання квитків та надати копію документів, що підтверджують відмову у візі.

Такими документами можуть служити офіційна довідка з посольства або відкритий візовий штамп про прийом документів у паспорті.

При цьому повернення схвалюється, якщо відмовлено у видачі візи тієї країни, яка є кінцевим пунктом перельоту, транзиту або стоп-овера. Це означає, що якщо пасажир отримував візу Бельгії, проте квиток у нього куплений на прямий рейс до Німеччини, вимушене повернення грошей згідно з правилами оформити не можна.

Turkish Airlines

Turkish Airlines повертає повну вартість авіаквитка при відмові у візі. Для цього необхідно звернутися до вильоту і надати документ про відмову, виданий консульством. Дані умови діють за квитками, у правилах тарифу яких зазначено, що квиток повертається при відмові у візі.

Wizz Air

Wizz Air застосовує загальні умови щодо повернення авіаквитків, якщо пасажирам відмовлено у візі. При зверненні не пізніше ніж за 14 днів до вильоту авіакомпанія стягує штраф 60 євро за повернення за кожного пасажира за кожен рейс від загальної вартості квитка і замовлених додаткових послуг.

При зверненні менш ніж за 14 днів до вильоту Wizz Air стягує 80 євро за повернення кожного пасажира і кожного рейсу. При цьому повертається тільки вартість тарифу за мінусом штрафу. Вартість оплачених додаткових послуг не повертається.

Ваш коментар буде першим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.